altinkure-logo
Milenyum ile başlayan dostluklarımız aradan geçen yılların sonunda daha da güçlenmiştir. Kimi zaman aynı kimi zaman ayrı kurumlarda öğrencilerimize hizmet verdik. Bursa da zaman; bizi,” öğrencilerimize en fazla katkıyı nasıl sunarız’ı” sorarak ve tecrübelerimizi paylaşarak kendimize özgü bir anlayışa yönlendirdi.
Özel Altınküre Öğretim Kursu geçen her yılın ardından yüksek öğrenime daha fazla öğrencimizi taşımayı başaran öğretmen dostlarımızın Bursa’da ilk kez bir arada kendi tercih ettikleri isimle eğitim ve öğretim yapacakları kurumdur.
Yıllar sonra elde edilen tecrübelerin birleşimi olan ve kendi kurumumuza özgü öğretim planımızla başarmanın keyfini öğrencilerimize tattırmayı amaçlamaktayız.

Misyonumuz

Kaliteli ve sistemli bir eğitim programıyla bu yola gönül vermiş, tecrübeli ekibimizle öğrencilerimizi sınav maratonuna özgüvenleri yüksek bir şekilde hazırlıyoruz.

Problem çözme becerilerini üst düzeye çıkararak başarı oranlarını artırıyoruz. Samimiyet ve güleryüz ile her öğrencinin kendi başına bir değer olduğunun farkındalığıyla ilerliyoruz.

Onların farklılıklarına saygı duyarak öğrencilerimizi eğilimleri doğrultusunda yönlendiriyoruz. Uzman rehber kadrosuyla sınav dönemlerinin sosyal ve psikolojik etkilerinden muhafaza ediyoruz. Ülkemizin ilkeli, çağdaş bireyleri olmaları için profesyonel tekniklerle öğrencilerimizi yetiştiriyoruz. Böylece öğrencilerimizi hayal ettikleri geleceğe güvenle taşıyoruz.

Vizyonumuz

Kalite seviyemizi daima üst düzeyde tutarak Bursa’ya ve Türkiye’ye , artı bir değer katmak için eğitimde ve başarıda öncü olmak başlıca hedefimizdir.

Amacımız uzman rehber öğretmenlerimiz ile  öğrencilerimizin özgüven ve farkındalıklarını arttıran bir eğitim yuvası olmaktır.

Rakamlarla Altınküre Eğitim Kurumları

230
Aktif Öğrencimiz
890
Mezun Öğrencimiz
860
Üniversiteyi Yerleşen
215
Ders Takviye Öğrencimiz
https://bedavabahis.net https://yeniokul.net https://aliagaspor.com